Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookie). Dowiedz się więcej

  • Wyszukiwarka

Wyszukiwarka mobile

Aktualności

Powrót

Informacja dla pracowników sądów powszechnych

thumb
03 stycznia 2024

Jeśli jesteś pracownikiem zatrudnionym w sądzie, pracujesz w Biurze Obsługi Interesanta lub jesteś pracownikiem sekretariatu i obsługujesz interesantów, zarejestruj się na naszym portalu.

 Rejestracja jest prosta i obejmuje tylko trzy kroki.

  1. Wejdź w formularz rejestracyjny -> https://wsoi.ms.gov.pl/logowanie-oraz-rejestracja/index.html lub https://wsoi.ms.gov.pl/ -> Zaloguj się. Wpisz swoje imię i nazwisko, podaj swój adres e-mail wraz z nazwą sądu, w którym pracujesz. Zatwierdź formularz klikając w przycisk "Zarejestruj się". 
  1. Na Twoją skrzynkę e-mail wysłana zostanie wiadomość zawierająca link aktywacyjny,
    za pomocą którego aktywujesz swoje konto na naszym portalu. Wchodząc w link aktywacyjny otrzymasz formularz za pomocą, którego ustawisz swoje hasło dostępu. Pamiętaj, aby stworzone przez Ciebie hasło było wystarczająco skomplikowane i trudne do odgadnięcia. Minimalna długość hasła wynosi 8 liter w tym muszą być zawarte małe i wielkie litery oraz cyfry i znak specjalny.

  2. Warunkiem koniecznym pozytywnego zakończenia procesu rejestracji i aktywacji konta jest posiadanie służbowego adresu e-mail w domenie sądowej lub domenie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Link do naszego formularza -> https://wsoi.ms.gov.pl/logowanie-oraz-rejestracja/index.html